Kredyty hipoteczne

Wsparcie doradcy finansowego w procesie zakupu wymarzonego mieszkania lub domu to przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji na rynku kredytowym. Dlatego tak ważny jest wybór zaufanego agenta.

Do moich zadań należy analiza Twoich potrzeb oraz historii kredytowej, następnie weryfikacja bankowych propozycji – dopasowanych indywidualnie. Dzięki rozmowie wiem, czy dla Ciebie najważniejsze jest szybkie czy najtańsze rozwiązanie. Następnie w oparciu o profil kredytowy powstaje odpowiednia strategia działań, od której możemy przejść do pierwszych formalności. Na propozycje banków nie musisz długo czekać bo otrzymasz je już przy pierwszym spotkaniu. Im więcej ofert, tym więcej możliwości na uzyskanie korzystnego finansowania. Wskażę Ci warunki kredytowe spójne z Twoimi potrzebami. By wszystko stało się jasne, przedstawię również szczegółowo koszty transakcji oraz możliwości ich obniżenia, wskażę też optymalną częstotliwość spłat.

Dzięki temu, że przejmuję większość formalności i kompletuję dokumenty dla banku, oszczędzasz sporo czasu oraz nerwów. Wsparcie przy wyborze odpowiedniej oferty wiąże się również z wygodą: zamiast wizyt w kolejnych placówkach, otrzymujesz zweryfikowane i pewne propozycje przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Analiza wielu propozycji banków pozwala na wybór jednej, która nie zakłóci harmonii domowego budżetu i pozwoli na wygodną regulację rat dlatego zapraszam do kontaktu!